Zvlhčovač vzduchu s UV desinfekcí Brune B 300

Profesionální zvlhčovač a čistič vzduchu značky Brune s vysokým výkonem, UV-C desinfekcí již v základní výbavě a mimořádným designem. Provedení s ručním doplňováním vody.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Doplňování vody
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
1.7.2024 1.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Sklad DE / obvykle 5-10 dní Sklad DE / obvykle 5-10 dní Zvolte variantu
Kód: 3-6000 3-6001 Zvolte variantu
Značka: Brune
49 820 Kč 53 671 Kč od 49 820 Kč 41 173,55 Kč bez DPH 44 356,20 Kč bez DPH od 41 173,55 Kč bez DPH

Elektronické ovládání s integrovaným hygrostatem zajistí pohodlný a bezstarostný provoz. Funkce zámku ovládací klávesnice chrání Vaše nastavení provozu před zásahem další osoby.

Zvlhčování je založeno na přírodních principech a zaručuje vysoký výkon při ultra tichém provozu. Vestavěná UVC desinfekční lampa významně snižuje úroveň škodlivých bakterií, virů, spor plísní a dalších mikroorganismů pro zdravější vnitřní klima

Zvlhčovač vzduchu Brune B 300 funguje na individuálně funkčních komponentách. To umožňuje rozmontování a oddělenou manipulaci s každou komponentou např. při provádění čištění a údržby.

Čištění vzduchu probíhá již na přívodu vzduchu doplňkovým filtrem, který zbavuje vzduch prachu a smetí. Dále je vzduch veden přes vodu a vyfukován přes odpařovací rohož zpět do místnosti. V kombinaci s důkladnou, intenzivní desinfekcí UVC lampou je zaručeno účinné ošetření vzduchu zajišťující ještě větší čistotu.

V nabídce jsou varianty s manuálním nebo automatickým doplňováním vody. Varianta s automatickým doplňováním vody se dodává s 2m přívodní hadicí. Z bezpečnostních důvodů doporučujeme: použití kontrolního systému pro doplňování vody (viz volitelné příslušenství).

 

Technické údaje

Odpařovací výkon (max.) 1,4 l/h při 25°C/20%RH
Velikost filtračního povrchu 3 m2
Doporučené prostory cca do 600 m3
Množství vzduchu max. 600 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Příkon 58 W
Hlučnost 32-40 dB(A)
Objem nádrže na vodu cca 25 l
Interní hygrostat ano
UV-C technologie ano v základní výbavě
Barva šedá
Rozměry (šířka/hloubka/výška) 74/71/41 cm
Hmotnost 19 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.