Rozpouštěč vápenatých usazenin Optima 2

Účinný rozpouštěč vápenatých usazenin Optima je vhodný k pravidelné údržbě všech typů zvlhčovačů.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
Skladem CZ / 24h (>3 ks)
Kód: 9016
Značka: Brune
989 Kč 817,36 Kč bez DPH

Vhodný je k čištění zanesených vodních nádrží zvlhčovačů Brune a jejich ochraně proti opětovnému zavápnění. Přípravek má barevný ukazatel, který při vyprchání účinné látky změní zabarvení roztoku. Při použití postupujte podle pokynů výrobce zvlhčovače.

Balení 1000 ml.

Použití: Držte se pokynů pro odvápnění výrobce Vašeho zařízení! Použijte koncentrát přímo na zavápněná místa anebo zřeďte množstvím vody a nechte působit. Změní-li se barva odvápňovače na žlutou, účinná látka vyprchala. Dočistěte kartáčkem. Po dekalcifikaci opláchněte velkým množstvím vody, aby se důkladně odstranily jakékoliv zbytky odvápňovače!

Používá se pouze k čištění, když zvlhčovač není v provozu. Před opětovným zprovozněním stroje nutno nádrž důkladně opláchnout. Nesmí se přidávat do zásobníku k vodě ke zvlhčování!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.