Vše o nákupu

PERFEKTUM Group, s.r.o. je oficiálním zastoupením evropských výrobců jednotek, zařízení a doplňků pro úpravu vlhkosti a teploty vzduchu a materiálů. Na českém trhu působíme již od roku 1991, tedy více jak dvacet let. Spolupracujeme pouze s výrobci kvalitních výrobků prestižních značek.

Nákup v našem obchodě je snadný a bezpečný. Neustále máte přehled o stavu své objednávky a předpokládaném termínu doručení.

V případě, že Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a chcete jako spotřebitel využít svého práva na vrácení bez udání důvodu ve 14 denní lhůtě, je to opravdu jednoduché - přečtěte si podrobnější informace a vše půjde opravdu rychle. Využít můžete naše vzorové formuláře a není třeba si lámat hlavu s žádnými formalitami. Pokud potřebujete reklamovat závadu na výrobku, není nic snazšího než postupovat podle našeho reklamačního řádu - na pomoc je Vám k dispozici reklamační formulář, který Vás celým procesem postupně provede bez nejmenšího problému. Podívejte se do oddělení reklamace. Odpověď zde najdete na všechno, co Vás zajímá. Máte-li však zvláštní požadavek, neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat!

 

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Jak postupovat, když zakoupené zboží pro Vás není to pravé a chcete ho vrátit v zákonné lhůtě? V př...

Reklamace

Není vše v pořádku? Dodávka je nekompletní nebo poškozená? Objevila se na zakoupeném zboží závada? ...

Záruka

Za všechny výrobky z našeho obchodu ručíme. Věříme, že nebudete potřebovat řešit reklamaci, avšak po...

3 položek celkem