Vše o nákupu

PERFEKTUM Group, s.r.o. je oficiálním zastoupením evropských výrobců jednotek, zařízení a doplňků pro úpravu vlhkosti a teploty vzduchu a materiálů. Na českém trhu působíme již od roku 1991, tedy více jak dvacet let. Spolupracujeme pouze s výrobci kvalitních výrobků prestižních značek.

Nákup v našem obchodě je snadný a bezpečný. Neustále máte přehled o stavu své objednávky a předpokládaném termínu doručení.

V případě, že Vám zboží z nějakého důvodu nevyhovuje a chcete jako spotřebitel využít svého práva na vrácení bez udání důvodu ve 14 denní lhůtě, je to opravdu jednoduché - přečtěte si podrobnější informace a vše půjde opravdu rychle. Využít můžete naše vzorové formuláře a není třeba si lámat hlavu s žádnými formalitami. Pokud potřebujete reklamovat závadu na výrobku, není nic snazšího než postupovat podle našeho reklamačního řádu - na pomoc je Vám k dispozici reklamační formulář, který Vás celým procesem postupně provede bez nejmenšího problému. Podívejte se do oddělení reklamace. Odpověď zde najdete na všechno, co Vás zajímá. Máte-li však zvláštní požadavek, neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat!

 

Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Jak postupovat, když zakoupené zboží pro Vás není to pravé a chcete ho vrátit v zákonné lhůtě? V př...

Reklamace

Není vše v pořádku? Dodávka je nekompletní nebo poškozená? Objevila se na zakoupeném zboží závada? ...

Záruka

Za všechny výrobky z našeho obchodu ručíme. Věříme, že nebudete potřebovat řešit reklamaci, avšak po...

3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení