Mikroklimatická vlhkostní zóna

Mikroklimatická vlhkostní zóna je prostředí se stabilní relativní vlhkostí vzduchu bez ohledu na kolísání ostatních parametrů. Pro vytvoření takového prostředí je nutné zajistit, aby byla relativní vlhkost kontrolována oběma směry - tedy pokud bude nižší, než cílová hodnota, je třeba prostředí zvlhčit a naopak, bude-li vyšší, než nastavená hodnota, bude nutné prostředí odvlhčit. Aby v praxi taková kontrola mohla dobře fungovat, je nutné vybavit prostor s udržovaným stabilním mikroklimatem (mikroklimatickou vlhkostní zónu) přístroji, které spolu budou dobře spolupracovat a požadované prostředí vytvoří.

A právě pro takový účel jsou určeny odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu v této kategorii. Můžete je libovolně kombinovat a budou spolu vždy výborně spolupracovat. Základem je společné bezdrátové vlhkostní čidlo, které bude hlídat nastavený parametr (relativní vlhkost vzduchu) a naměřené hodnoty vysílá jak do odvlhčovače vzduchu, tak do zvlhčovače vzduchu. Přístroje se pak automaticky spínají vždy podle toho, jak je třeba vlhkost vzduchu upravit. Tento promyšlený systém zabrání provoznímu překrývání, tedy situacím, kdy odvlhčovač ještě odvlhčuje a zvlhčovač už začíná zvlhčovat. Proto žádný jiný systém nezaručí takovou úroveň spolupráce mezi odvlhčovačem a zvlhčovačem, než Brune mikroklimatická zóna.

 

Cena

38829106117
138829106117

Značky

Položek k zobrazení: 4
Zvlhčovač vzduchu s ionizací a bezdrátovým čidlem Brune B 280 Funk
od 32 090,08 Kč bez DPH
od 38 829 Kč
 
Na zakázku / 5-10 dní
Novinka
Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem Dehumid HP 25 FUNK
34 590,08 Kč bez DPH
41 854 Kč
 
Detail
Externí sklad / 5-7 dní
Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem Dehumid HP 50 FUNK
71 980,17 Kč bez DPH
87 096 Kč
 
Detail
Na objednávku / termín upřesníme
Zvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem Brune B 500 Professional
od 87 700 Kč bez DPH
od 106 117 Kč
 
Na zakázku / 5-10 dní
4 položek celkem
Expertní podpora
Expertní podpora
Výrobky z našeho portfolia perfektně známe, můžeme proto najít řešení problému i v situacích, kdy si ostatní nevědí rady.
Perfektní servis
Perfektní servis
Jsme Vám plně k dispozici - všem požadavkům se věnujeme rychle a bez zbytečného čekání.
Prémiové výrobky
Prémiové výrobky
V našem portfoliu je místo jen pro špičkové produkty nejvyšší kvality s dlouhou životností.
Přímo od výrobce
Přímo od výrobce
Jsme přímým zastoupením výrobce a proto u nás máte záruku nákupu vždy aktuální verze produktu přímo z továrny s originálním servisním zázemím.