Garance nejlepší nabídky

garance-perfektum

 

Nabízíme Vám perfektní servis a výrobky prvotřídní kvality za férovou cenu, nejlepší na trhu. S garancí nejlepší ceny máte však navíc jistotu, že dostáváte nejlepší nabídku a celý Váš nákup bude uskutečněn za nejvýhodnějších podmínek. Naše podmínky pravidelně srovnáváme a testujeme, pokud jste ale přesto dostali jinou nabídku na nákup složený z identických produktů za výhodnější cenu při srovnatelných dodacích podmínkách, garantujeme Vám, že cenový rozdíl nejen dorovnáme, ale navíc Vám odečteme i finanční bonus.

Co je potřeba udělat pro uplatnění naší garance nejlepší ceny?

  • Kontaktovat nás nejlépe e-mailem (shop@okvzduch.cz) a přiložit písemnou konkurenční nabídku / účtenku / návrh smlouvy / odkaz na e-shop nabídku.
  • Uvést, z jakých výrobků, které nakoupíte jinde levněji se Váš nákup skládá a připojit své kontaktní údaje. 

Co se bude dít dál?

Přijaté informace rychle ověříme a vystavíme Vám speciální nabídku na celý nákup za nejvýhodnějších podmínek. Pokud budete souhlasit, můžete provést objednávku.

Omezení garance:

  • Garance nejlepší nabídky se vztahuje zejména na výrobky označené logem promo programu.
  • Garance nejlepší nabídky se nevztahuje na výrobky značky Comet.
  • Garanci nejlepší nabídky nelze uplatnit zpětně (na historické obchody) a neplatí pro spojené osoby.
  • Garance nejlepší nabídky se vztahuje na celkovou hodnotu kompletního nákupu včetně služeb, ne na ceny jednotlivých výrobků.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení