Odvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem Dehumid HP 25 FUNK

Profesionální kompaktní odvlhčovač pro menší a střední prostory vhodný i k řízení vlhkosti v klimatické zóně vybavený bezdrátovým čidlem vlhkosti.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Skladem CZ / 24h
Kód: 8025F
Značka: Brune
42 769 Kč 35 346,28 Kč bez DPH
Brune Dehumid HP25 odvlhčovač vzduchu přední strana
Novinka

Navzdory svým kompaktním rozměrům nabízí odvlhčovač vzduchu Dehumid HP 25 vysoký výkon a je vhodný pro profesionální použití.

Dehumid HP 25 se perfektně hodí téměř do jakéhokoliv prostředí, ať jde o suterény, obytné prostory, výstavní haly, archivy, galerie nebo garáže, depozitáře a sklady. Se svým funkčním a kvalitním vzhledem může být snadno využitý v řadě různých situací.

Se svým odvlhčovacím výkonem až 25 litrů za den je extrémně výkonným strojem a proto se hodí do prostoru o velikosti až 250 m3. Spolu s požadavky na výkon byla zvláštní péče věnována také pečlivému výběru jednotlivých komponent tak, aby bylo dosaženo optimálního vyvážení mezi vysokým výkonem a tichým provozem. To se opravdu povedlo, protože skříň je vyrobená ze silné oceli, které je opatřena plastovým povrchem, čímž je dosaženo jakostního a robustního vzhledu a extrémně tichého chodu - hlučnost je snížena na neuvěřitelných 42 dB(A)!

Použitím profesionálního řídicího systému a vysoce kvalitních dílů jsou splněny i ty nejnáročnější požadavky na stroj. Široká škála vybavení zahrnuje samozřejmě také elektronický automatický systém odmrazování (v závislosti na okolní teplotě) a sledování vodní hladiny v nádržce s funkcí automatického vypnutí při plné nádržce, stroj je možné provozovat i s přímým připojením na odpad.

Krom toho, odvlhčovač Dehumid HP 25 umožňuje extrémně přesný provoz odvlhčování díky použití vysoce jakostního čidla vlhkosti a možnosti přesného nastavení procentuální hodnoty požadované cílové relativní vlhkosti.

Další možností je použití volitelného radio-čidlového systému, který ještě dále zvyšuje přesnost měření, protože odečítání hodnot probíhá ve vzdálenosti od stroje a není proto ovlivněno funkcí odvlhčovače samotného.

Zapojením odvlhčovače Dehumid HP 25 se zvlhčovačem B280 Funk nebo B500 je možné vytvořit klimatickou zónu a dosáhnout tak kompletního řešení odvlhčování a zvlhčování ve zvoleném prostoru.

 

HP 25 je univerzální

  • Atraktivní design pro použití v muzeích, galeriích a na výstavách i v obytných prostorách a kancelářích
  • Snadné přemisťování pro použití v garážích a dílnách
  • Robustní a výkonný
  • Extrémně tichý
     

Možnost přesné regulace vlhkosti ve spojení HP 25 Funk se zvlhčovačem

Ve spojení odvlhčovače HP 25 vybaveného volitelnou funkcí vzdáleného radioovládání Funk se zvlhčovačem Brune B 500 Professional nebo Brune B280 Funk a bezdrátovým hygrostatem, který je řízený centrálním systémem, může být přednastavena a dodržena přesná úroveň vlhkosti. To je užitečné hlavně v prostředí citlivém na výkyvy vlhkosti nebo ve výrobním procesu. 

Systematická vlhkost

Radiový hygrostat umožňuje kombinovat provoz odvlhčovače HP 25 vybaveného volitelnou funkcí Funk s profesionálním zvlhčovačem B 500 Professional nebo B 280 Funk. To umožňuje, aby vlhkost v řízeném prostoru byla udržována na určité úrovni - zvlhčování a odvlhčování je automaticky řízeno z referenčního bodu klimatické zóny, aniž by docházelo k překrývání.

Technické údaje

Odvlhčovací kapacita (max.)

25 l/24h při 32°C, 80%RH

12 l/24h při 20°C, 60%RH

5 l/24h při 10°C, 60%RH
Pracovní rozsah - teplota 5-32°C
Pracovní rozsah - vlhkost 35-90%RH
Množství vzduchu cca 500 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Příkon 0,571 kW
Hlučnost cca 42-45 dB(A)
Objem nádrže na vodu (cca) 6,5 l
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
33/35,5/56 cm
Hmotnost
25 kg
Barva
bílá

 

Představení nového HP 25

Sestavení mikroklimatické vlhkostní zóny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.