Čerpadla na kondenzát / Dehumid HP

Kompaktní sada čerpadla na kondenzát pro přečerpání zkondenzované vody přímo do odpadu.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.7.2024 22.7.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Sklad DE / obvykle 5-10 dní Sklad DE / obvykle 5-10 dní Zvolte variantu
Kód: 8400 8107 Zvolte variantu
Značka: Brune
10 220 Kč 9 783 Kč od 9 783 Kč 8 446,28 Kč bez DPH 8 085,12 Kč bez DPH od 8 085,12 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky k odvlhčovačům
? Kompatibilita: HP50, HP25

Čerpadlo se dodává v kompaktní kazetě, která se instaluje přímo do kontejneru pro kondenzát. Po připojení k odvlhčovači automaticky aktivně odčerpává zkondenzovanou vodu a odvádí připojeno hadicí přímo do odpadu. Není nutné zachovat samospád, čerpadlo zajistí i vyčerpání zkondenzované vody i nad úrovní přístroje. Maximální délka odtokové hadice je 4m. Určeno pro Dehumid HP 25/50.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.