Zvlhčovač vzduchu Brune B 260

Inovativní profesionální zvlhčovač a čistič vzduchu značky Brune s vysokým výkonem pro univerzální nasazení. 

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Doplňování vody
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
FUNK modul ?
WiFi modul ?
Můžeme doručit do:
23.4.2024 29.4.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Skladem CZ / 24h (1 ks) Sklad DE / obvykle 5-10 dní Zvolte variantu
Kód: 2060 2061 Zvolte variantu
Značka: Brune
31 113 Kč 35 986 Kč od 31 113 Kč 25 713,22 Kč bez DPH 29 740,50 Kč bez DPH od 25 713,22 Kč bez DPH

Zvlhčovač B 260 je robustní, odolný, má dlouhou životnost a snadno se používá: diskový zvlhčovač B 260 přesvědčí svým robustním zpracováním z lakované oceli a vysoce jakostních plastových dílů. To dává stroji punc profesionální kvality a zajistí dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Jednoduše čistý: Okolní vzduch je do zvlhčovače nasáván přes speciální vzduchový filtr, čímž dochází k jeho předčištění. To pomáhá snižovat znečištění upraveného vzduchu a vnitřku stroje a podporuje čistý provoz jednotky. Následně je vzduch veden přes rotující odpařovací filtrační disk, který je velmi odolný proti zašpinění díky svému speciálnímu materiálu, ze kterého je vyroben. Přitom povrchová struktura odpařovacího filtračního disku díky jeho speciální konstrukci zajišťuje obzvláště velký odpařovací povrch (3 m2), a tak produkuje vysoké, stejnoměrné a energeticky účinné zvlhčování založené na principu odparu za studena. V tomto procesu je vlhkost uvolňována do vzduchu v prostoru v plynné formě a cizí látky jako vodní kámen a nečistoty zůstávají v přístroji - žádné usazování na nábytku a vybavení!

Pohodlný: členěná konstrukce jednotky mění údržbu stroje v dětskou hru! Přední vzduchová mřížka může být z přední strany jednoduše vyjmuta. To poskytuje rychlý přístup k odpařovacímu filtračnímu disku a k nádrži na vodu, která může být následně vytažena z přední části stroje. To umožňuje bez velkého úsilí, aby filtr a vodní nádrž mohla být snadno vyjmuta a přesunuta k výlevce při provádění údržby. Vzduchový filtr může být rovněž snadno vyjmut vyměněn vyjmutím zadní mřížky. Tak může být práce údržby na stroji vykonána rychle a bez potřeby nářadí, což podporuje hygienický dlouhotrvající bezporuchový provoz.

Přehledný: Ovládací panel B 260 poskytuje rychlou a jasnou informaci o aktuální hodnotě vlhkosti v místnosti, nastavené rychlosti ventilátoru a úrovni naplnění nádrže na vodu. Pokud v nádrži není již žádná voda, přístroj se automaticky vypne a situaci signalizuje blikající LED kontrolkou uživateli.

 

Klíčové vlastnosti:

 • Rychlé a snadné zprovoznění, není třeba vynakládat žádné úsilí k instalaci
 • Pracuje s běžnou kohoutkovou vodou
 • Zvlhčení bez rosení a bez nežádoucích usazenin vodního kamene na nábytku a vybavení
 • Vysoký zvlhčovací výkon
 • Elektronické ovládání s možností přesně stanovené hodnoty cílové vlhkosti a automatické vypnutí, je-li nádrž na vodu prázdná
 • Jednoduchý provoz s možností nastavení cílové hodnoty vlhkosti a rychlosti ventilátoru
 • Robustní filtr vyrobený ze speciální filtrační pěny
 • Předčištění vzduchu samostatným filtrem na přívodu vzduchu

V nabídce jsou varianty s manuálním nebo automatickým doplňováním vody.

Při volbě automatického doplňování vody: doporučujeme z bezpečnostních důvodů použití bezpečnostní tlakové hadice a kontrolního systému pro doplňování vody (viz volitelné příslušenství). Funkce Automatické doplňování vody zajišťuje vždy čerstvou vodu, kterou je vzduch zvlhčován.

Pro stálou desinfekci zvlhčovače vzduchu a optimalizaci zvlhčování: je možné použít navíc přípravku Waterfresh, který zároveň osvěžuje vzduch.

Zvlhčovač s automatickým doplňováním vody (AWZ) je možné použít i jako manuálně doplňovaný: V takovém případě je však nutné provést odborné odpojení této funkcionality. V budoucnu, když budete chtít znovu využít automatického doplňování, lze bez problému tuo funkci opět obnovit. Chcete-li automatické doplňování dočasně odpojit rovnou při nákupu, přidejte tento požadavek do Vaší objednávky a funkcionalitu rovnou odborně odpojíme - samozřejmě zdarma.

 

Další možnosti volitelného vybavení:

 • Bezdrátový radiový vysílač naměřené vlhkosti
  (Volitelně může být stroj vybaven čidlem pro měření vlhkosti s radiovým vysílačem. To zvyšuje přesnost měření a umožňuje kombinovaný provoz s dalšími odvlhčovači a zvlhčovači Brune.)
 • WLAN/Wifi modul
  (B 260 slaví úspěchy i co se týče flexibility. Díky přídavnému modulu a související aplikaci může být stroj vzdáleně ovládán a monitorován. Kromě vzdáleného ovládání stroje mohou být naměřené údaje o klimatu ukládány přihlášením do naší Brune webové databáze.)

 

Technické údaje

Odpařovací výkon (max.) 1,1 l/h při 25°C/65%RH
Velikost filtračního povrchu 3 m2
Doporučené prostory cca do 500 m3
Vhodné pro humidory do max.  20 m3 při 70%RH bez chlazení
Množství vzduchu max. 500 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Příkon 65 W
Hlučnost 34-40 dB(A)
Maximální tlak vody při připojení k vodovodní síti 0,2-8 bar
Objem nádrže na vodu cca 20 l
Interní hygrostat ano
UV-C technologie ne
Barva šedá
Rozměry (šířka/hloubka/výška) 60/67/31 cm
Hmotnost 17 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.