Zvlhčovač vzduchu Brune B 250

Profesionální zvlhčovač a čistič vzduchu značky Brune s vysokým výkonem pro univerzální nasazení.

Aktuálně nedostupné, nahrazeno novým modelem B260

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Doplňování vody
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Nedostupné Nedostupné Zvolte variantu
Kód: 3-2050 3-2051 Zvolte variantu
Značka: Brune
31 113 Kč 35 986 Kč od 31 113 Kč 25 713,22 Kč bez DPH 29 740,50 Kč bez DPH od 25 713,22 Kč bez DPH

Zvlhčovač pracuje na základě principu odparu za studena, všeobecně uznávaném jako nejlepší. Vzduch je veden přes speciální vzduchový filtr zvlhčovače, aby byl dále čištěn. Speciální pórovitá struktura disků i rohoží zajišťuje zvláště vydatné odpařování. Zvlhčený vzduch je zvlhčovačem stejnoměrně vyfukován do prostředí.

Profesionální zvlhčovač a čistič vzduchu s vysokým výkonem. Elektronické ovládání s integrovaným hygrostatem zajistí pohodlný a bezstarostný provoz. Funkce zámku ovládací klávesnice chrání Vaše nastavení provozu před zásahem další osoby.

V nabídce jsou varianty s manuálním nebo automatickým doplňováním vody.

Při volbě automatického doplňování vody: doporučujeme z bezpečnostních důvodů použití bezpečnostní tlakové hadice a kontrolního systému pro doplňování vody (viz volitelné příslušenství). Funkce Automatické doplňování vody zajišťuje vždy čerstvou vodu, kterou je vzduch zvlhčován.

Pro stálou desinfekci zvlhčovače vzduchu a optimalizaci zvlhčování: je možné použít navíc přípravku Waterfresh, který zároveň osvěžuje vzduch.

Zvlhčovač s automatickým doplňováním vody (AWZ) je možné použít i jako manuálně doplňovaný: V takovém případě je však nutné provést odborné odpojení této funkcionality. V budoucnu, když budete chtít znovu využít automatického doplňování, lze bez problému tuo funkci opět obnovit. Chcete-li automatické doplňování dočasně odpojit rovnou při nákupu, přidejte tento požadavek do Vaší objednávky a funkcionalitu rovnou odborně odpojíme - samozřejmě zdarma.

 

Technické údaje

Odpařovací výkon (max.) 1,2 l/h při 23°C/45%RH
Velikost filtračního povrchu 3 m2
Doporučené prostory cca do 500 m3
Vhodné pro humidory do max.  20 m3 při 70%RH bez chlazení
Množství vzduchu max. 500 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Příkon 50 W
Hlučnost 34-40 dB(A)
Objem nádrže na vodu cca 25 l
Interní hygrostat ano
UV-C technologie ne
Barva šedá
Rozměry (šířka/hloubka/výška) 60/67/30 cm
Hmotnost 19 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.