Čisticí filtrační sada s HEPA filtrem / B600

Čisticí filtrační sada s účinným HEPA filtrem pro důkladné čištění, zvláště vhodné v letním období. Lze použít pouze v režimu čističky.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Sklad DE / obvykle 5-10 dní
Kód: 1619
Značka: Brune
1 465 Kč 1 210,74 Kč bez DPH
1619 1620 cistici filtracni sada B600
Novinka

V letním režimu může být na ovládacím panelu funkce zvlhčování deaktivována a B 600 může být užíván na čištění vzduchu. V tomto případě se doporučuje používat předfiltry vyšších tříd (hrubý prachový v kombinaci s Hepa H 10) a aktivní uhlíkový filtr jako náhradu za zvlhčovací filtr. Aktivní uhlíkový filtr také absorbuje zápachy a plynné látky, a tak ještě více zvyšuje kvalitu vzduchu. Vezměte však na vědomí, že aktivní uhlíkový filtr není vhodný pro provoz v režimu zvlhčování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.