Čisticí filtr s aktivním uhlím / B600

Čisticí filtr s aktivním uhlím důkladně čistí vzduch a zbavuje ho nežádoucích zápachů. Lze použít pouze v režimu čističky.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
1.7.2024
Možnosti doručení
Sklad DE / obvykle 5-10 dní
Kód: 1625
Značka: Brune
5 471 Kč 4 521,49 Kč bez DPH
1605 600 uhlikovy cistici filtr b600
Novinka

Aktivní uhlíkový filtr se instaluje jako náhrada za zvlhčovací filtr. Aktivní uhlíkový filtr také absorbuje zápachy a plynné látky, a tak ještě více zvyšuje kvalitu vzduchu. Vezměte však na vědomí, že aktivní uhlíkový filtr není vhodný pro provoz v režimu zvlhčování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.