Pro vaši suchou domácnost

I v našich domácnostech je odvlhčovač jako doma...

Proč právě odvlhčovač

Každý se zbavuje vlhkosti po svém. My máme skvělou zkušenost s odvlhčovačem při odstraňování vlhkosti, ať už z koupelny, kuchyně, při sušení prádla a z dalších zdrojů. Vždy se nám osvědčil tento úžasný pomocník. Zvláště oceňujeme jednu důležitou vlastnost, kterou s sebou používání odvlhčovače nese. Vlhkost se nám nedostane hluboko do konstrukce a vybavení, odkud by se pak dost zdlouhavě dostávala. Nezničí se tak ani pro nás důležité věci, ke kterým máme svůj osobní vztah. Vlhkost skončí prostě hned na začátku v odvlhčovači a následně v odpadu a my máme klid. Odvlhčovač zapínáme bez ohledu na roční období a díky tomu nemáme u nás s vlhkostí problémy. Jen v zimě bývá u nás teplota trochu nižší, a tomu jsme také přizpůsobili naše požadavky na přístroj.

Každý odvlhčovač má svou životnost. A tak chtě nechtě jednou za čas je potřeba obnovit odvlhčovací arzenál. Mimochodem, také vám už dosloužil starý odvlhčovač nebo teprve hledáte vhodného pomocníka pro odvlhčování? Také my jsme vybírali a porovnávali a zde je vítěz našeho klání...

 

Představujeme vám odvlhčovač pro domácnost Master DH720. Nejen, že je tichý, příjemně kompaktní a lehký - tak akorát do ruky. Vybaven je vestavěným hygrostatem, který umožňuje snadnou kontrolu požadované vlhkosti v místnosti. Standardní vybavení jako elektronický ovládací panel či transparentní nádoba na kondenzát i možnost přímého odvodu do odpadu patrně nepřekvapí. Ale pozor:

Co vás příjemně překvapí

  • Zaručeně oceníte aktivní uhlíkový filtr proti nepříjemnému zápachu.
  • UV lampa ničící bakterie už jen umocní vaše nadšení pro odvlhčovač DH720.

tento Odvlhčovač i zahřeje

Odvlhčovač DH720 pracuje již od 5°C. V kombinaci s tím, že vyfukovaný vzduch vychází vždy o cca 4°C teplejší, můžete jej bez obav využít i v chladnějších místech. Navíc, díky této schopnosti oteplovat vyfukovaný vzduch a tím zvyšovat i okolní teplotu, si odvlhčovač sám zvýší také odvlhčovací výkon. A to jistě potěší. 

S odvlhčovací kapacitou 20l/24hod při 30°/80% RH vám bude odvlhčovač DH720 dělat jen radost z příjemně suché domácnosti.  Pokud máte odvod kondezátu natažen přímo do odpadu, bude patrně to jediné, co se po vás bude chtít - pravidelné čištění filtru (čímž udržíte vysoký výkon a prodloužíte životnost přístroje) a běžného prachu. :-)

 

Chcete se dozvědět o odvlhčovači DH720 více? Mrkněte na Odvlhčovač DH720

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení