Nový typ teploměr vlhkoměr se záznamem

V našem e-shopu OKvzduch. cz jsme pro vás nově zařadili v sekci „měření a záznam“ datalogger  - záznamník teploty a vlhkosti typ U3120. Nový datalogger je vybaven dostatečně velkým displejem tak, aby zobrazil jasně a čitelně všechny důležité údaje.

Jistě potěší, že datalogger podporuje český jazyk. Navíc k přístroji obdržíte zdarma analytický software COMET Vision.

Co dokáže záznamník - datalogger U3120

U3120 zobrazuje vzdušné parametry v rozsahu -30 až 70°C a 0 až 100%RH. To vše s teplotní přesností 0,4°C a rozlišením 0,1°C, vlhkostní přesností 1,8%RH a rozlišením 0,1%RH.

Datalogger dokáže změřit i rosný bod v rozsahu -90 až 70°C s přesností 1,5°C a rozlišením 0,1°C.

Záznamník může zaznamenat až 500000 hodnot v intervalu od 1 sekundy do 24 hodin, podle nastavení. Zvolit přitom můžete mezi cyklickým a necyklickým typem záznamu. Záznamník je schopen u každého údaje uvést reálný čas – rok, měsíc, den, hodina, minuta, sekunda.

Vzhledem k velmi přesnému rozlišení jak měřených hodnot, tak časových údajů, je ideálním pomocníkem jak v potravinářství, laboratořích, průmyslu, datových centrech, muzeích, galeriích, knihovnách, v živočišné i rostlinné výrobě.

Spolehlivost

Správnost naměřených a uváděných dat je zajištěna také tím, že přístroj je kalibrovaný. Součástí balení je kalibrační list.

 

Zaujal vás tento drobný pomocník? Navštivte naši sekci "MĚŘENÍ A ZÁZNAM" a zjistěte více.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení