Adsorpční odvlhčovač Dantherm AD 300

Adsorpční odvlhčovač pro sušení vzduchu ve všech podmínkách, zvláště při nízkých teplotách.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Sklad DK / obvykle 7-14 dní
Kód: 351067
Značka: Dantherm
99 000 Kč 81 818,18 Kč bez DPH
AD300 Dantherm
Novinka
ZDARMAZDARMA

Adsorpční odvlhčování zajišťuje suché podmínky i při nízkých teplotách - proto je přenosná řada adsorpčních odvlhčovačů AD jasnou volbou při vysoušení nových budov, vysoušení po záplavách a vodovodních haváriích během zimní sezóny a pro udržování nízkých hodnot relativní vlhkosti v místech s nízkou okolní teplotou (sklepy, chladicí komory apod.)

Problémy s vlhkostí vznikají nejčastěji v teplém a vlhkém prostředí, kde jsou obvykle nasazeny kondenzační odvlhčovače. Pokud ale okolní teplota klesne pod 10°C, kondenzace již nelze tak snadno dosáhnout, zatímco vlhký vzduch a vlhkost z materiálů, otevřených vodních ploch a výrobních procesů může způsobit vážná poškození i při nízkých teplotách.

Řada AD přenosných odvlhčovačů nabízí spolehlivou kontrolu relativní vlhkosti vzduchu a snadno si poradí s vysoušením po vodovodních haváriích nebo při výstavbě nových budov i při zimních teplotách - protože nehody se stávají nezávisle na ročním období a stavební práce probíhají celoročně.

Robustní a kompaktní design

Přenosné přístroje jsou konstruovány pro snadnou manipulaci a přepravu. Robustní, nerezová skříň je překvapivě kompaktní a ve srovnání s výkonem má i nízkou hmotnost. Zapuštěný ovládací panel je dobře chráněn před poškozením. Odnosné držadlo lze složit a umožňuje tak snadné stohování přístrojů během přepravy a skladování. 

Snadná instalace a údržba

Přenosné přístroje se velmi rychle a snadno instalují. Stačí pouze připojit jednu nebo dvě hadice pro suchý vzduch a jednu hadici pro odvod regeneračního vzduchu ven. Skříň umožňuje snadný přístup pro čištění vnitřních částí i pro servis. Vzduchový filtr lze navíc měnit aniž by bylo třeba skříň otevřít. 

Vysoký výkon

Vestavěné počítadlo provozních hodin a spotřeby elektrické energie ukazuje akumulovaný provozní čas a jaká je spotřeba energie. Počítadlo spotřeby elektrické energie je velmi přesné a odpovídá nejvyšším standardům. 

Přenosné přístroje AD nabízí spolehlivý, vysoký výkon při nízkých teplotách a snadná instalace zajišťuje rychlé výsledky při vysoušení budov a při krizových situacích minimalizuje dlouhodobá poškození způsobená zaplavením.

Přenosné přístroje mohou pracovat nepřetržitě, nebo mohou být řízeny vestavěným hygrostatem.

Jak tento odvlhčovač pracuje?

Adsorpční odvlhčovač je rozdělen do dvou zón. V sušící zóně je vstupující vlhký vzduch veden přes silikagelový rotor, který adsorbuje vlhkost a nyní suchý vzduch se vrací zpět do prostoru. V regenerační zóně prochází horký vzduch přes rotor, kde silikagel opět vysouší a přenáší zde zachycenou vlhkost pomocí připojené hadice pryč z prostoru.

 

AD-proud-vzduchu

 

Co můžete očekávat?

  • zajišťuje sucho i při nízkých teplotách
  • spolehlivá kontrola relativní vlhkosti vzduchu
  • robustní a kompaktní design
  • skříň z nerezové oceli / z práškově lakované oceli
  • konstruováno pro snadné přemisťování a přepravu
  • nízká hmotnost
  • během přepravy a skladování se snadno stohuje
  • přesné počítadlo spotřeby energie
  • počítadlo provozních hodin
  • vestavěný vnitřní hygrostat

Podrobnější informace o funkci a kompletní technické údaje najdete v přiloženém dokumentu.

 

Technické údaje

Odvlhčovací kapacita (max.) 25,7 kg/24h při 20°C/60%RH
Pracovní rozsah - teplota -10 až +35°C
Pracovní rozsah - vlhkost 0-100 %RH
Množství vzduchu

300 m3/h suchý vzduch

110 m3/h regenerační vzduch
Napájení - 4,5m kabel se zástrčkou 1x230 V/50Hz
Příkon 1,1 kW
Externí tlak

150 Pa (suchý vzduch)

50 Pa (regenerační vzduch)
Hlučnost (1m) 66 dB(A)
Průměr potrubního výstupu

1x100 mm nebo 2x50 mm - suchý vzduch

80 mm - regenerační vzduch
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
35,9/33,7/35,2 cm
Hmotnost
18 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce prestižních odvlhčovačů vysoké kvality s typickým skandinávským designem.

Se svými zhruba 360 zaměstnanci po celém světě je Dantherm v oblasti energeticky účinných zařízení pro úpravu vnitřního klima celosvětově vedoucím dodavatelem. Značka pracuje zejména v oblasti průmyslového chlazení a řešení klima prostředí pro domácnost. Je také dodavatelem zařízení pro vojenské jednotky a humanitární organizace. Díky silné pozici v Evropě si buduje síť věrných zákazníků i po celém světě. Od svého založení v roce 1958 Dantherm prodal přes 1mil. jednotek pro úpravu klima vnitřního prostředí.

Pro své uživatele Dantherm představuje především prestižní značku pro bazénové odvlhčovače v designovém provedení i do strojoven a také stavební odvlhčovače výkonných robustních konstrukcí. Specialitou jsou pak adsorpční průmyslové odvlhčovače Dantherm vhodné i do teplotně extrémních podmínek.