Adsorpční odvlhčovač Dantherm AD 300

Adsorpční odvlhčovač pro sušení vzduchu ve všech podmínkách, zvláště při nízkých teplotách.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
6.6.2022
Možnosti doručení
Sklad DK / obvykle 7-14 dní
Kód: 351067
Značka: Dantherm
91 600 Kč 75 702,48 Kč bez DPH
AD300 Dantherm
Novinka

Adsorpční odvlhčování zajišťuje suché podmínky i při nízkých teplotách - proto je přenosná řada adsorpčních odvlhčovačů AD jasnou volbou při vysoušení nových budov, vysoušení po záplavách a vodovodních haváriích během zimní sezóny a pro udržování nízkých hodnot relativní vlhkosti v místech s nízkou okolní teplotou (sklepy, chladicí komory apod.)

Problémy s vlhkostí vznikají nejčastěji v teplém a vlhkém prostředí, kde jsou obvykle nasazeny kondenzační odvlhčovače. Pokud ale okolní teplota klesne pod 10°C, kondenzace již nelze tak snadno dosáhnout, zatímco vlhký vzduch a vlhkost z materiálů, otevřených vodních ploch a výrobních procesů může způsobit vážná poškození i při nízkých teplotách.

Řada AD přenosných odvlhčovačů nabízí spolehlivou kontrolu relativní vlhkosti vzduchu a snadno si poradí s vysoušením po vodovodních haváriích nebo při výstavbě nových budov i při zimních teplotách - protože nehody se stávají nezávisle na ročním období a stavební práce probíhají celoročně.

Robustní a kompaktní design

Přenosné přístroje jsou konstruovány pro snadnou manipulaci a přepravu. Robustní, nerezová skříň je překvapivě kompaktní a ve srovnání s výkonem má i nízkou hmotnost. Zapuštěný ovládací panel je dobře chráněn před poškozením. Odnosné držadlo lze složit a umožňuje tak snadné stohování přístrojů během přepravy a skladování. 

Snadná instalace a údržba

Přenosné přístroje se velmi rychle a snadno instalují. Stačí pouze připojit jednu nebo dvě hadice pro suchý vzduch a jednu hadici pro odvod regeneračního vzduchu ven. Skříň umožňuje snadný přístup pro čištění vnitřních částí i pro servis. Vzduchový filtr lze navíc měnit aniž by bylo třeba skříň otevřít. 

Vysoký výkon

Vestavěné počítadlo provozních hodin a spotřeby elektrické energie ukazuje akumulovaný provozní čas a jaká je spotřeba energie. Počítadlo spotřeby elektrické energie je velmi přesné a odpovídá nejvyšším standardům. 

Přenosné přístroje AD nabízí spolehlivý, vysoký výkon při nízkých teplotách a snadná instalace zajišťuje rychlé výsledky při vysoušení budov a při krizových situacích minimalizuje dlouhodobá poškození způsobená zaplavením.

Přenosné přístroje mohou pracovat nepřetržitě, nebo mohou být řízeny vestavěným hygrostatem.

Jak tento odvlhčovač pracuje?

Adsorpční odvlhčovač je rozdělen do dvou zón. V sušící zóně je vstupující vlhký vzduch veden přes silikagelový rotor, který adsorbuje vlhkost a nyní suchý vzduch se vrací zpět do prostoru. V regenerační zóně prochází horký vzduch přes rotor, kde silikagel opět vysouší a přenáší zde zachycenou vlhkost pomocí připojené hadice pryč z prostoru.

 

AD-proud-vzduchu

 

Co můžete očekávat?

  • zajišťuje sucho i při nízkých teplotách
  • spolehlivá kontrola relativní vlhkosti vzduchu
  • robustní a kompaktní design
  • skříň z nerezové oceli / z práškově lakované oceli
  • konstruováno pro snadné přemisťování a přepravu
  • nízká hmotnost
  • během přepravy a skladování se snadno stohuje
  • přesné počítadlo spotřeby energie
  • počítadlo provozních hodin
  • vestavěný vnitřní hygrostat

Podrobnější informace o funkci a kompletní technické údaje najdete v přiloženém dokumentu.

 

Technické údaje

Odvlhčovací kapacita (max.) 25,7 kg/24h při 20°C/60%RH
Pracovní rozsah - teplota -10 až +35°C
Pracovní rozsah - vlhkost 0-100 %RH
Množství vzduchu

300 m3/h suchý vzduch

110 m3/h regenerační vzduch
Napájení - 4,5m kabel se zástrčkou 1x230 V/50Hz
Příkon 1,1 kW
Externí tlak

150 Pa (suchý vzduch)

50 Pa (regenerační vzduch)
Hlučnost (1m) 66 dB(A)
Průměr potrubního výstupu

1x100 mm nebo 2x50 mm - suchý vzduch

80 mm - regenerační vzduch
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
35,9/33,7/35,2 cm
Hmotnost
18 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobce prestižních odvlhčovačů vysoké kvality s typickým skandinávským designem.

Se svými zhruba 360 zaměstnanci po celém světě je Dantherm v oblasti energeticky účinných zařízení pro úpravu vnitřního klima celosvětově vedoucím dodavatelem. Značka pracuje zejména v oblasti průmyslového chlazení a řešení klima prostředí pro domácnost. Je také dodavatelem zařízení pro vojenské jednotky a humanitární organizace. Díky silné pozici v Evropě si buduje síť věrných zákazníků i po celém světě. Od svého založení v roce 1958 Dantherm prodal přes 1mil. jednotek pro úpravu klima vnitřního prostředí.

Pro své uživatele Dantherm představuje především prestižní značku pro bazénové odvlhčovače v designovém provedení i do strojoven a také stavební odvlhčovače výkonných robustních konstrukcí. Specialitou jsou pak adsorpční průmyslové odvlhčovače Dantherm vhodné i do teplotně extrémních podmínek.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení