WebControl - vzdálená správa zvlhčovače B500

Ethernetový Modul zajišťuje pohodlné připojení zvlhčovače do lokální počítačové sítě (nebo přímo do PC), což umožňuje dálkovou správu nastavení a monitorování jednotky.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Sklad DE / obvykle 5-10 dní
Kód: 9040
Značka: Brune
24 188 Kč 19 990,08 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky k profesionálním zvlhčovačům
Záruka: 2 roky
? Kompatibilita: B500

Ethernet Modul je novým doplňkem pro zvlhčovač B500. Kombinovaným řízením současně napojeného zvlhčovače a odvlhčovače lze rovněž docílit klimatické zóny s obousměrně řízeným klimatem.

Ethernet Modul Brune je nejnovějším produktem vývoje firmy Brune. Umožňuje připojit zvlhčovač B500 do lokální sítě nebo přímo do PC. To uživateli dovolí pohodlně řídit provoz zvlhčovače přímo od stolu. Zvlhčovač je připojen k ethernetovému modulu přes rozhraní RS232. Brune Ethernet Modul může pak být připojen do lokální sítě přes rozhraní RJ45 nebo přímo k PC pomocí kříženého kabelu.

Do integrovaného uživatelského rozhraní lze přistupovat pomocí běžného webového prohlížeče (např. Internet Explorer). V integrovaném uživatelském rozhraní lze zadávat požadovaná nastavení (např. přidávat hodnoty požadované vlhkosti nebo měnit stupeň výkonu ventilátoru) a zjišťovat nejdůležitější provozní údaje jako je např. hodnota současné vlhkosti vzduchu, množství vody v nádrži nebo chybová hlášení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.