WebControl - vzdálená správa zvlhčovače B500 nebo odvlhčovače HP50

Ethernetový Modul zajišťuje pohodlné připojení zvlhčovače nebo odvlhčovače do lokální počítačové sítě (nebo přímo do PC), což umožňuje dálkovou správu nastavení a monitorování jednotky.

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Garance150

24 188 Kč 19 990,08 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
5.11.2021
Externí sklad / 5-7 dní

Ethernet Modul je novým doplňkem pro zvlhčovač B500, lze rovněž použít pro odvlhčovač HP50. Kombinovaným řízením současně napojeného zvlhčovače a odvlhčovače lze rovněž docílit klimatické zóny s obousměrně řízeným klimatem.

Ethernet Modul Brune je nejnovějším produktem vývoje firmy Brune. Umožňuje připojit zvlhčovač B500 do lokální sítě nebo přímo do PC. To uživateli dovolí pohodlně řídit provoz zvlhčovače přímo od stolu. Zvlhčovač je připojen k ethernetovému modulu přes rozhraní RS232. Brune Ethernet Modul může pak být připojen do lokální sítě přes rozhraní RJ45 nebo přímo k PC pomocí kříženého kabelu.

Do integrovaného uživatelského rozhraní lze přistupovat pomocí běžného webového prohlížeče (např. Internet Explorer). V integrovaném uživatelském rozhraní lze zadávat požadovaná nastavení (např. přidávat hodnoty požadované vlhkosti nebo měnit stupeň výkonu ventilátoru) a zjišťovat nejdůležitější provozní údaje jako je např. hodnota současné vlhkosti vzduchu, množství vody v nádrži nebo chybová hlášení.

Kód Kód: 9040
Jméno značky: Brune
Kategorie: Doplňky k profesionálním zvlhčovačům
Záruka: 2 roky
? Kompatibilita: B500, HP50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: