Odvlhčovač Brune Dehumid BT

Vysokokapacitní odvlhčovač zvláště vhodný pro velké prostory a stavebnictví.

 

Garance-VeryBestDeal

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Nedostupné
Kód: 8006
Značka: Brune
89 221 Kč 73 736,36 Kč bez DPH

Co můžete očekávat

Odvlhčovač Dehumid BT je ideální pro regulování vlhkosti v budovách a ve stavebnictví. Tento vysokokapacitní odvlhčovač je zvláště vhodný pro velké prostory. S aktivním, automatickým rozmrazováním je tento účelný vysoušeč připraven k použití i při nízkých teplotách. Navíc nabízí snadnou a pohodlnou obsluhu a robustní konstrukci.

Odvlhčovač pracuje na cirkulačním principu a má vyjímatelnou nádobu na vodu s ochranou proti přetečení, která může být také nahrazena přímým nepřetržitým odvodem kondenzátu do odpadu bez nutnosti nádobu vyprazdňovat.

Tento přenosný odvlhčovač se dodává připravený k okamžitému použití - stačí zapojit do zásuvky bez nutnosti složité instalace. Praktický displej ukazuje provozní stav přístroje a má rovněž manuálně nastavitelný hygrostat pro ještě větší uživatelksé pohodlí.

 

Technické údaje

Odvlhčovací kapacita (max.)

36 l/24h při 25°C, 60%RH

80 l/24h při 30°C, 80%RH
Pracovní rozsah - teplota 0-32°C
Množství vzduchu cca 1000 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Maximální příkon

cca 1 kW

max. 1,2 kW
Hlučnost cca 52 d(B)A
Objem nádrže na vodu cca 14 l
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
54,5/42/90 cm
Hmotnost
cca 56 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.