Odvlhčovač Brune Dehumid 9H s topením

Flexibilní odvlhčovač vzduchu vhodný pro prostory do max. 200 m3, ale i do menších místností. Zařízení se dodává připravené k okamžitému použití, zde navíc vybavené topným článkem pro dodatečný ohřev výstupního, suchého vzduchu.

   

velkoobchod 
Velkoobchodní cena po přihlášení nebo nás kontaktujte

Garance150

21 901 Kč 18 100 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Odvlhčovač vzduchu Dehumid 9 je perfektním přístrojem pro snížení vlhkosti vzduchu. Kontrolovaná vlhkost chrání hodnoty a předchází nákladným opravám. Odvlhčovač vyniká svou účinností a flexibilitou použití v jakémkoliv vlhkém prostoru jako jsou sklepy, rekreační objekty, koupelny a toalety. 

Díky vestavěným kolečkům, integrovaným držadlům a nekorodující, vysoce kvalitní syntetické skříni se přístroj snadno přemisťuje a čistí, odvlhčování je tak snadné a účinné.

Odvlhčovač vzduchu je vhodný pro prostory do max. 200 m3, ale i do menších místností. Přístroj je vybavený elektrickým rozmrazovacím systémem a automatickou kontrolou vlhkosti, která přístroj spustí pouze, pokud je nastavená hodnota překročena. Věstavěná nádoba na vodu sbírá přebytečnou vlhkosti a umožňuje její snadné odstranění. Přístroj může být rovněž připojen přímo na odpad k přímému odvodu kondenzátu.

Co umí model Dehumid 9H navíc?

Model Dehumid 9H má navíc integrovaný topný článek, který se ovládá samostatným vypínačem a termostatem pro topení. Takovým způsobem lze Dehumid 9H použít i v prostorech, které nejsou vytápěny, jako jsou garáže, sklepy, půdy atd.

 

Technické údaje

Odvlhčovací kapacita (max.)

10,5 l/24 h při 25°C, 80%RH

15 l/24 h při 30°C/80%RH
Pracovní rozsah - teplota 7-35°C
Rozsah topení +18 až +30°C
Množství vzduchu 300 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Maximální příkon

0.25 kW (max. 0.32 kW)

1.32 kW s topením
Hlučnost 41 dB(A)
Objem nádrže na vodu (cca) 5,5 l
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
35/32/70 cm
Hmotnost
21 kg
Barva
bílá

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: