Odvlhčovač jako novinka roku 2020

Rádi bychom vám představili zbrusu nového vysoce výkonného a ekologického pomocníka pro odvlhčování, kterým je odvlhčovač vzduchu D165. Tento odvlhčovač nabízí, vyjma líbivého vzhledu, opravdu mnohé již v samotném základu, tedy bez dalších příplatků. Čerstvě jej můžete zakoupit také v e-shopu okvzduch.cz.

Jak již bylo řečeno, na líbivý vzhled si tento pracant opravdu nehraje. Oproti tomu nabízí mnohem vyšší výkon, a to i při nízkých teplotách (již od 3°C). Můžete tak bezpečně odvlhčovat i v chladnějších prostorách, jako jsou skladovací místnosti či sklepy. Co dalšího D165 nabízí? Je to velkoobjemová nádrž na vodu s možností úpravy objemu vody pro pohodlnější vylévání a blikající kontrolka, která upozorní na plnou nádrž. Pohodlné a bezpečné přemisťování zase zajistí postranní úchyty společně s kolečky s možností aretace. Takže přístroj nebude popojíždět a zůstane na místě, kde jej chcete mít. Vnitřní hygrostat umožňuje regulaci požadované vlhkosti, ale můžete zvolit i nepřetržitý provoz.

Odvlhčovač nabízí velmi ekologický provoz, také díky ekologickému chladivu. Navíc se může pochlubit extrémně nízkým GWP. To znamená, že je k životnímu prostředí opravdu šetrný.

O dalších možnostech kombinací přístroje, kompatibilitě a využití si můžete přečíst v článku "Odvlhčování sklepa nebo skladovací místnosti". 

Uvnitř článku, navíc, najdete malé video.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení