Odvlhčovač a zvlhčovač vzduchu s bezdrátovým čidlem (sada) Dehumid HP 50 / B280 FUNK

Profesionální sada pro udržení vlhkosti vzduchu ve stanoveném rozmezí - vybaveno bezdrátovým čidlem, vhodný i k řízení vlhkosti v mikroklimatické zóně.

 

Garance-VeryBestDeal

Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem CZ / 24h (1 ks)
Kód: 8007F-6512.1
Značka: Brune
135 765 Kč –46 % 72 900 Kč 60 247,93 Kč bez DPH
HP50+B280SET
Akce Tip Poslední kus za tuto cenu !
ZDARMAZDARMA 135 765 Kč –46 %

Úsporná sada obsahuje odvlhčovač Brune HP 50 Funk a zvlhčovač Brune B280 Funk + UV, které lze společně spárovat pro společný provoz k vytvoření vlhkostí zóny. Zařízení v této výhodné sadě jsou použitá nebo z předváděcí akce, za mimořádně nízkou cenu. Všechny naše repasované nebo vystavené produkty prochází před prodejem přísnou kontrolou a jsou ve 100% stavu, jako nové. Je to ideální způsob, jak snížit množství odpadu.

Obsah dodávky:

 • 1x odvlhčovač HP50Funk (dle popisu níže)
 • 1x zvlhčovač B280Funk+UV (dle popisu níže)
 • 1x bezdrátové čidlo s vysílačem

  

Odvlhčovač HP 50 je univerzální

 • Atraktivní design pro použití v muzeích, galeriích a na výstavách
 • Snadné přemisťování pro použití v garážích a dílnách
 • Robustní a výkonný pro použití i ve stavebnictví

Odvlhčovač Dehumid HP 50 nabízí profesionální vysokokapacitní řešení. Atraktivní a robustní design přístroje je tvořen odolnými syntetickými materiály a nerezovými plechy. Odvlhčovač je vhodný pro všestranné použití. Extrémně vysoký odvlhčovací výkon a velká 20 litrová nádoba na kondenzát je ideální pro prostory až do 600 m3. Malá velikost ve spojení s velkými koly a pevnými úchopy zajišťuje velmi snadnou přepravu a přemisťování.

Přehledný ovládací systém a skutečnost, že přístroj je připravený k provozu ihned po dodání, umožňuje velmi snadnou obsluhu a z Dehumidu HP 50 dělá prvotřídní, výkonné a robustní zařízení.

Jako vysokokapacitní zařízení určené pro velké prostory je odvlhčovač Dehumid HP 50 vybaven elektronickým ovládáním a rozmrazovacím systémem, které předchází zastavení provozu v důsledku zamrzání v kondenzačním okruhu. S odvlhčovacím výkonem až 50 l za den je odvlhčovač Dehumid HP 50 ideální pro intenzivní vysoušení např. po zatopení nebo vodovodní havárii.

Ve spojení odvlhčovače HP 50 vybaveného volitelnou funkcí vzdáleného radioovládání Funk se zvlhčovačem Brune B 500 Professional nebo Brune B280 Funk a bezdrátovým hygrostatem, který je řízený centrálním systémem, může být přednastavena a dodržena přesná úroveň vlhkosti. To je užitečné hlavně v prostředí citlivém na výkyvy vlhkosti nebo ve výrobním procesu. 

Technické údaje

Použitý stroj po důkladné repasi, na počítadle provozních hodin je hodnota 1476. Přístroj prošel detailní revizí, byla provedena výměna hlavních částí včetně ventilátoru pro zajištění dlouhého bezporuchového provozu. Záruka na tento stroj je 6 měsíců.

Odvlhčovací kapacita (max.)

45 l/24h při 27°C, 80%RH

50 l/24h při 32°C, 80%RH
Pracovní rozsah - teplota 5-32°C
Pracovní rozsah - vlhkost 35-90%RH
Množství vzduchu cca 880 / 1060 m3/h
Napájení 1x230 V/50Hz
Maximální příkon cca 0,95-1,221 kW
Hlučnost cca 50-55 d(B)A
Objem nádrže na vodu (cca) 20 (2x10 l)
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
54/48/78 cm
Hmotnost
42 kg

 

 

 

Zvlhčovač B280 + UV

 • Elektronické ovládání
 • Připraveno k okamžitému použití - stacionární nebo mobilní - bez nutnosti instalace
 • Srozumitelný ovládací panel s displejem ukazuje stav vodní hladiny, rychlost ventilátoru, provoz ionizace a aktuální a požadovanou vlhkost v 1% krocích
 • Odolný, korozi vzdorný a snadno čistitelný plastový povrch
 • Směrovatelné výstupy vzduchu na horní straně
 • Výklopný ovládací panel
 • Nízká spotřeba energie
 • Vysoká spolehlivost díky 24V provozu
 • Nízká hlučnost
 • Čištění vzduchu pomocí samostatného čistícího filtru (předfiltrace) a ionizace
 • 8-stupňový ventilátor s doplňkovou funkcí automatického provozu
 • Vysoký odpařovací výkon díky filtru s obrovským odpařovacím povrchem
 • Vhodný jak pro kohoutkovou vodu, tak i pro vodu čištěnou
 • Zvlhčování bez srážení vody a ukládání vodního kamene v místnosti 
 • S odvlhčovačem Brune Dehumid HP50Funk možné vytvořit klimatickou zónu řízenou společným čidlem pro snímání vlhkosti

Zvlhčovač pracuje na základě principu odparu za studena, vzduch je veden přes speciální vzduchový filtr, kde je čištěn a dále přes zvlhčovací rohož, kde je díky velkému odpařovacímu povrchu rohože obohacen ohromným množstvím vlhkosti. Zvlhčený vzduch je nakonec vyfukován zpět do prostoru, k ještě cílenější distribuci vlhkého vzduchu mohou být použity i další výfukové otvory na horní straně přístroje. 

Přístroj je již v základním provedení vybaven ionizací pro ještě důkladnější čištění vzduchu, protože prachové částice se na iontech shlukují a tím se účinnost filtrace znatelně zvýší a dále také UV-C technologií pro desinfekci zvlhčovací vody a vnitřních částí stroje.

Regulaci proudění vzduchu - a tím i zvlhčovacího výkonu - lze ovládat výkonným ventilátorem s 9 pracovními režimy - 8 manuálně nastavitelných úrovní ventilace a automatický pracovní režim (zde je rychlost ventilátoru automaticky upravována podle potřebného výkonu k dosažení nastavených hodnot cílové vlhkosti). 

Srozumitelný ovládací panel lze libovolně vyklápět pro ještě lepší pohodlí při nastavení a kontrolu přístroje. Kromě nastavení ventilace, ionizace a cílové hodnoty vlhkosti lze na displeji sledovat hodnotu aktuální vlhkosti, stav zásobníku na vodu a aktuální pracovní režim. Klávesnici na ovládacím panelu je možné kombinací kláves zamknout a chránit před neoprávněným přístupem. 

Vlhkost je řízena bezdrátovým hygrostatem (verze Funk).

Technické údaje

Nepoužitý stroj, pouze vystavený kus z předváděcí akce (nebyl dosud uveden do provozu). Záruka na tento stroj je 12 měsíců.

Odpařovací výkon (max.) 1,2 l/h při 25°C/20%RH
Napájení 100-240 V / 50-60 Hz
UV-C technologie ano
Příkon 45 W
Hlučnost 32-44 dB(A) dle rychlosti ventilátoru
Doporučené prostory cca do 500 m3
Množství vzduchu max. 500 m3/h
Objem nádrže na vodu cca 25 l
Interní hygrostat
bezdrátový hygrostat Funk
Rozměry (šířka/hloubka/výška)
64,5 / 29,5 / 66,5 cm
Hmotnost
14 kg

Představení nové HP 50

Sestavení mikroklimatické vlhkostní zóny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Osvědčený výrobce profesionálních zvlhčovačů a odvlhčovačů, zejména pro prestižní instalace v muzejních expozicích a galeriích po celém světě. To je Brune.

Historie značky Brune se započala v roce 1928 a brzy se stala synonymem vysoké kvality, zkušenosti a znalostí v oblasti zvlhčování a později také odvlhčování. Po celou dobu existence je smyslem práce značky Brune spokojený zákazník a produkty vysoké kvality. Díky tomu se také jméno Brune světově proslavilo. Zařízení značky se osvědčilo i v těch nejtěžších podmínkách a standardech kvality. Proto také, pokud jde o vytvoření konstantních optimálních klimatických podmínek, společnosti, muzea, producenti tabáku i domácnosti – všichni vkládají důvěru v Brune.